Apphic LimitedAndroid 4 Milyon’a ulaşan Nusrat Serisi – Nusrat 2 Yayında!

4 Milyon’a ulaşan Nusrat Serisi – Nusrat 2 Yayında!

Nusrat 2 Yenilenmiş Grafikleriyle, İngilizce Dil Desteği ile, Yeni 3D Fragmanı ile ve birbirinden zor ve heyecan verici yeni bölümleri ile AppStore ve Google Play mobil marketlerde yayınlandı.

25 Aşama içeren oyunda tüm 2D menü grafikleri, görseller, 3 Boyutlu modellemeler ve çevre atmosferleri yenilendi. Savaş ortamları optimize edildi. IOS 11 ve Iphone X ekran desteği geliştirildi. Oyunun IOS ve Android platformlarında toplam indirilmesi şu an 4 Milyon’u geçmiş durumda. Yakın bir zamanda 5 Milyon barajını geçecek.

Gençlik ve Spor Bakanlığının yayıncılığında Apphic Limited tarafından %100 yerli ve milli olarak geliştirilen oyun, Çanakkale Destanının tüm aşamalarını kronolojik bir sıra ile oyuncularına yaşatmakta ve tarihe Eğlendirirken öğreterek ışık tutmaktadır. Sizlerde oyunu indirebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

 


3.000.000’dan fazla indirilen Nusrat Mobil oyunu yeni versiyonu ile sizlerle!

Yenilenmiş arayüzü ve 3 boyutlu modelleriyle Çanakkale Savaşları artık daha gerçekçi ve heyecanlı. Üstelik Mevcut cephelerin yanında Hamidiye Bataryaları ile ünlü Gelibolu
Top savaşlarına yakından şahit olurken, yeni eklenen 9 Uçak bölümü ile kimi zaman Düşman Zırhlılarını keşfederek, kimi zaman Cepheleri bombalayarak kimi zamansa Düşman Uçaklarıyla havada çarpışarak Çanakkale Destanını göklere taşımış olacağız!

Toplam 10 Bölüm 25 Aşamadan oluşan bu unutulmaz Maceraya sende Katıl!

Unutma, Çanakkale Geçilmez!