Apphic LimitedBereket.com.tr ile Bereket Sigorta ve Emeklilik artık Birlikte!

Bereket.com.tr ile Bereket Sigorta ve Emeklilik artık Birlikte!

Bereket Sigorta ve Bereket Emeklilik & Hayat firmaları, aynı çatı altında olan ve bir tanesi Sigortacılık sektörüne hizmet verirken diğeri Emeklilik & Hayat Sigortaları üzerine hizmet veren iki farklı firmadır.

Apphic Limited olarak projeyi ele almadan önce, Bereket Sigorta, bereketsigorta.com.tr websitesi üzerinden, Bereket Emeklilik & Hayat ise bereketemeklilik.com.tr websitesi üzerinden hizmet vermekte idi.

Her iki websitesi de farklı görünümlere, farklı ağaç yapılarına, renk ve tarzlara, linkleme yapısına ve standartlara sahipti. İki Şirketin tek bir websitesi altında toparlanması zorlu ve uzun uğraşlar gerektiren bir süreç oldu.

Apphic olarak, en öncelik verdiğimiz konu Analiz, tüm ağaç yapılarının çıkarılması, site haritası üzerinde ortak noktaların birleştirilmesi ve tek bir Karşılama Sayfası, tek bir menü yapısı, Kurumsallık, Ürün Kategorizasyonu ve Ürün Detay yapısı çıkarmak oldu.

Ardından Responsive tasarım ile, Sigortacılık ve Emeklilik dünyası için özgün, kendine has bir tasarım geliştirildi. Kodlamaya döküldü ve Backend’i güçlü bir MVC .Net Core yapısı ile 12 Katmandan oluşacak şekilde inşaa edildi.

4 Aylık bir çalışma ile şu an bereketsigorta.com.tr ve bereketemeklilik.com.tr websitelerinin birleşmesiyle ortaya çıkan https://www.bereket.com.tr ‘yi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Artık her iki firma tek bir websitesi çatısı altında, Dosya Merkezi, Yardım Merkezi, Elastic Arama Altyapısı, Responsive kodlaması ve Özgün Tasarımı ile bereket.com.tr adresinde yayında.

 

Apphic
Tags

Bereket, Bereket Emeklilik, Bereket Sigorta, Bes, Emeklilik, Emeklilik Websitesi, Hayat, Sigorta Websitesi, Sigortacılık