Apphic LimitedBereket Mobil IOS ve Android Mobil Uygulamaları

Bereket Mobil IOS ve Android Mobil Uygulamaları

Uzun uğraşlar sonucunda Bereket Mobil Uygulaması IOS ve Android Mobil Uygulamalarını sizlere sunmaktan gurur duyarız.

Analiz Süreçlerinden, Tasarım Süreçlerine, Vizyoneks Servislerinin tek bir yapı altında Restful olarak toparlanmasından, Responsive Native Mobil yazılım süreçlerine kadar 14’den fazla analist, yazılımcı, tasarımcı arkadaşımızın emeğinin olduğu Uygulamalar, artık Mobil Marketlerde.

Uygulamaların Özellikleri ve Bazı Fonksiyonları:

Siz değerli müşterilerimize ve müşteri adaylarımıza bütün branşlarımızda hizmet verebilecek Bereket Mobil uygulamamız ile hizmet etmekten mutluluk duyarız.
Bereket Sigorta A.Ş. ve Bereket Emeklilik ve Hayat A.Ş. için geliştirilen mobil uygulamamız şık tasarımı, basit ve yalın kullanımı, bilgilendirici özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.
Kullanıcı dostu ve pratik ara yüzü sayesinde tüm Sigorta, Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası işlemlerinizi Bereket Mobil üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Sigorta alanından; Tüm poliçelerinize ,teminatlarınıza ,ödemelerinize ve poliçenizin son durumu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ,hangi poliçenizin aktif ya da pasif olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda poliçe veya varsa zeyilleri pdf dosyası olarak indirip ,e-mail yolu ile paylaşabilirsiniz.
Hasarlarım alanından; Hasar ihbarında bulunabilir, güncel ve kapanmış hasar dosyanızın takibini yapabilirsiniz. Üstelik, hasar dosyanızda eksik evrak olması durumunda Bereket Mobil uygulamasından iban ve eksik evrak yüklemesi yaparak bize kolayca iletebilirsiniz.
Emeklilik ve Hayat alanından; Tüm birikimlerinizin toplamını tek tıkla görüntüleyebilir ve fonlarınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz işlemlerinizi uygulamamızdan hızlıca yapabilirsiniz.
Risk Getiri Profili Anketini uygulayarak fonları belirleyip, fon dağılımınızı Bereket Mobil ‘den hemen değiştirebilirsiniz. Ayrıca, BES planınız için katkı payınızı /ödeme periyodunuzu hemen değiştirebilirsiniz.

Bireysel Emeklilik (BES) , Hayat Sigortası ve Ferdi Kaza sigortanıza ait birikimlerinizi ,poliçelerinizi, teminatlarınızı ve ödemelerinize ait detayları görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda poliçe veya varsa zeyilleri pdf dosyası olarak indirip , e-mail yolu ile paylaşabilirsiniz.
Size en yakın anlaşmalı servisleri ve acenteleri harita üzerinden görüntüleyebilir, yol tarifi alabilir, e-mail atabilir ve dilerseniz tek tuş ile hemen arayabilirsiniz.
Bildirimler alanından; Tüm poliçeleriniz ,kampanyalarımız ve duyularımız ile ilgili konularda bildirimleri alabilirsiniz.
Bereket Mobil üzerinden tek tıkla telefon araması yaparak direk müşteri hizmetlerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Henüz Bereket müşteri değilseniz de uygulamaya giriş yapmadan size en uygun birikim veya sigorta ürününü belirleyip başvuruda bulunabilirsiniz.

Bereket Mobil Uygulamasının Sunduğu Avantajlar:
– Kaza Tespit Mobil Tutanak Erişimi
– Sağlık Mobil uygulamasına erişim
– Bireysel Emeklilik müşterilerimize özel toplam birikim, toplam devlet katkısı, hak ediş ve sözleşme detaylarına erişim
– Bireysel Emeklilik Hesap hareketleri, vade detayını anında görüntüleyebilme, makbuz basımı alabilme
– Muhtemel Birikim Analizi
– Bireysel Emeklilik Fon Karşılaştırmaları, Fon Getirilerini listeleme
– Müşteri Profil sayfasından iletişim bilgileri görüntüleyebilme ve güncelleyebilme
– Şikayet, İstek ve Öneri talebi oluşturabilme
– Sigorta ,Emeklilik ve Hayat ürünleri ile beraber güncel gelişmelerden haberdar olabileceğiniz Blog yazılarımız.

Apphic
Tags

Bereket Android, Bereket IOS, Bereket Mobil, Emeklilik ve Hayat Uygulaması, Sigorta Android, Sigorta IOS, Sigorta Mobil, Sigorta Uygulaması