Apphic LimitedGenç Gönüllüler (gov.tr) Türkiyenin Gönüllülük Platformu

Genç Gönüllüler (gov.tr) Türkiyenin Gönüllülük Platformu

Apphic Limited olarak 100.000’den fazla Gönüllü, 1.500’den fazla Kurum ve 14.000’den fazla Aktivite İlanının aktif olarak yer aldığı T.C Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Gönüllülük projesi olan GencGonulluler.gov.tr platformunu yenilenen arayüzü ve MVC.NET Core ile güçlendirilen altyapısı ile yayınlamanın haklı gururunu yaşamaktayız!

6 Aylık bir proje sürecinde hem mevcut verilerin yeni sisteme entegrasyon operasyonunu, hem Native IOS ve Android uygulamalarının geliştirilmesi hem de HTML5 standartları ile Web platformunun geliştirilmesi gerçekleştirildi.

Kurumlar, platforma kolay bir şekilde kayıt olabilirler ve lokasyon tabanlı bir şekilde Gönüllülük ilanlarını paylaşabilmektedirler. Tüm Gönüllüler ve Kurumlar sisteme E-Devlet Girişi ile kayıt olmak zorundalar.

Gönüllülük kültürü tüm dünyada gelişmekte. Türkiye’de bu kültüre bir Devlet disiplini ve anlayışı ile destek olmakta. Sizlerde sisteme kayıt olabilir, gönüllülük faaliyetlerinde bulunabilir ve transkriptinizi aldığınız yüksek puanlarla doldurabilirsiniz. Unutmayın! Transkriptiniz ne kadar dolgun ve gönüllülük puanınız ne kadar yüksekse, işe alım süreçlerinde o kadar önde ve donanımlı olursunuz.

Haydi Türkiye! Sen de Gönül Ver! sloganıyla Genç Gönüllüler Web, IOS ve Android platformlarında!

Genç Gönüllüler Tanıtım Videosu from Apphic Limited on Vimeo.

Genç Gönüllüler Web Kullanım Videosu from Apphic Limited on Vimeo.

Genç Gönüllüler Mobil Uygulama Kullanımı from Apphic Limited on Vimeo.

Apphic
Tags

Genç, Genç Gönüllüler, GencGonulluler.gov.tr, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gönüllülük